Figurin

Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURIN, 1900-talets början, glaserad keramik, signerad ST Czapek, höjd ca 52 cm
PROVINIENS: Kristina Nilsson Operasångerska

Lös stråke i trä, lagad fiol

670463

2019-08-28