Jordi Arkö färglitografier

Jordi Arkö färglitografier
Jordi Arkö färglitografier
Jordi Arkö färglitografier
Jordi Arkö färglitografier
Jordi Arkö färglitografier
Jordi Arkö färglitografier
Jordi Arkö färglitografier
Jordi Arkö färglitografier
Jordi Arkö färglitografier
Jordi Arkö färglitografier

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JORDI ARKÖ (född 1951), Bengtsson, Röde Orm. I-II (Sjöfarare i Västerled. - Hemma och i Österled.) Frans G. Bengtsson. 1991. Folio. 105 signerade huvudsakligen dubbla färglitografier J. Arkö. Text och litografier lösa i omslag i röda klotkassetter, 2 volymer

Kasetterna med smärre slitage, en kasett delvi med otydligt guldtryck

670476

2019-08-28