Stolar empirestil

Stolar empirestil
Stolar empirestil
Stolar empirestil
Stolar empirestil
Stolar empirestil
Stolar empirestil
Stolar empirestil
Stolar empirestil
Stolar empirestil
Stolar empirestil

Klubbat för:

2 800 SEK

2 000 SEK

STOLAR, 4 st, 1800-talets mitt, empirestil, svartbemålade med rottingsits, rygg med dekor av klassisk gudinna som håller en i mässing, sitthöjd ca 48 cm

En rottingsits har gjorts om, renoverade, senare bemålade, lagningar, rotting med några skador

670481

2019-08-26