Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Afton agadir", monogramsignerad samt daterad 76, akryl på duk, ca 56x66 cm
670498
2019-08-26
Gör en kostnadsfri värdering här