Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MAX KUGLMAYR (1863-c.1930), Folkscen med alplandskap, signerad samt daterad 1918, olja på pannå, ca 16x11,5 cm
670501
2019-08-26
Gör en kostnadsfri värdering här