Max Kuglmayr oljemålning

Max Kuglmayr oljemålning
Max Kuglmayr oljemålning
Max Kuglmayr oljemålning
Max Kuglmayr oljemålning
Max Kuglmayr oljemålning
Max Kuglmayr oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAX KUGLMAYR (1863-c.1930), Folkscen med alplandskap, signerad samt daterad 1918, olja på pannå, ca 16x11,5 cm

670501

2019-08-26