Gerhard Larsson oljemålning

Gerhard Larsson oljemålning
Gerhard Larsson oljemålning
Gerhard Larsson oljemålning
Gerhard Larsson oljemålning
Gerhard Larsson oljemålning
Gerhard Larsson oljemålning
Gerhard Larsson oljemålning
Gerhard Larsson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GERHARD LARSSON (1910-1990): "Stilleben II", monogramsignerad G L, olja på duk, ca 68 x 48 cm

Krackeleringar

670515

2019-08-28