Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, Murano, 1900-talets mitt, fasetterat glas, ca 53x44 cm,

Skador, slitage

670516

2019-08-26