Kista kamfer

Kista kamfer
Kista kamfer
Kista kamfer
Kista kamfer
Kista kamfer
Kista kamfer
Kista kamfer
Kista kamfer
Kista kamfer
Kista kamfer
Kista kamfer
Kista kamfer
Kista kamfer
Kista kamfer

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KISTA, 1900-talets andra hälft, Kina, betsad kamfer, med skuren dekor föreställande flodlandskap med pagoder samt tårpil, invändig med fackinredning, lås i vit metall, höjd ca 58, 101x53 cm

Bruksslitage, märken, repor, låset är i delar och ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

670520

2019-08-26