Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 800 SEK
SLAGLÅSPISTOL, dubbelpipig i mässing s/s, ca 1860-tal omärkt, kannelerade kammarstycken, kal ca 10 mm, L ca 22 cm
Lagningar, lås defekt, laddstock ej original
670532
2019-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här