Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MARK KOSTABI (f1960) (2): Kompositioner, 2 st, signerade Kostabi, tusch, ca 29,5 x 22, 26,5 x 19,5 cm, bok Mark Kostabi Upheaval Pelham press New York medföljer
Bok med mindre slitage
670535
2019-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här