Mark Kostabi kompositioner i tusch

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MARK KOSTABI (f1960) (2): Kompositioner, 2 st, signerade Kostabi, tusch, ca 29,5 x 22, 26,5 x 19,5 cm, bok Mark Kostabi Upheaval Pelham press New York medföljer

Bok med mindre slitage

670535

2019-08-28