Siri Meyer teckning
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIRI MEYER (1898-1985): Ung pojke, signerad och daterad Siri Meyer Mallorca -25, blyerts på papper fäst på papper, 30 x 23 cm.
PROVENIENS: Konstnärens familj
Gulnad, fläckar, veck, mindre reva, nålhål.
670538
2019-09-01