Siri Meyer teckning

Siri Meyer teckning
Siri Meyer teckning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIRI MEYER (1898-1985): Ung pojke, signerad och daterad Siri Meyer Mallorca -25, blyerts på papper fäst på papper, 30 x 23 cm.
PROVENIENS: Konstnärens familj

Gulnad, fläckar, veck, mindre reva, nålhål.

670538

2019-09-01