Matta Réné Magritte

Matta Réné Magritte
Matta Réné Magritte
Matta Réné Magritte
Matta Réné Magritte

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RENÉ MAGRITTE, efter, matta, "Woman", ca 204x140, Danmark, 1980/90-tal.

Slitage, fläckar

670548

2019-08-26