Bordslampa Tuben

Bordslampa Tuben
Bordslampa Tuben
Bordslampa Tuben
Bordslampa Tuben
Bordslampa Tuben
Bordslampa Tuben
Bordslampa Tuben
Bordslampa Tuben

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANDERS PEHRSON, "Tuben", bordslampa, Ateljé Lyktan, Åhus, 1960-tal, brun plast, höjd ca 39, längd 82 cm

Bruksslitage

670549

2019-08-27