Blombord gustaviansk stil

Blombord gustaviansk stil
Blombord gustaviansk stil
Blombord gustaviansk stil
Blombord gustaviansk stil
Blombord gustaviansk stil
Blombord gustaviansk stil
Blombord gustaviansk stil
Blombord gustaviansk stil
Blombord gustaviansk stil
Blombord gustaviansk stil

Klubbat för:

3 600 SEK

3 000 SEK

BLOMBORD, 1800-talets slut, gustaviansk stil, med insats i plåt, skuren dekor av bla fleuroner, underredets dekordel i form av kärve, höjd ca 76 69x43,5 cm

Slitage och ytskador

670552

2019-08-28