Klubbat för:
3 600 SEK
3 000 SEK
BLOMBORD, 1800-talets slut, gustaviansk stil, med insats i plåt, skuren dekor av bla fleuroner, underredets dekordel i form av kärve, höjd ca 76 69x43,5 cm
Slitage och ytskador
670552
2019-08-28