Köpmansdisk

Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KÖPMANSDISK, furu, 15 lådor, draghandtag i metall, tidigt 1900-tal, höjd 89 cm, 197 x 67 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, renoverad och kompletterad, avslag/skador, tidigare färg avlägsnad, 1 avvikande draghandtag

670559

2019-08-27