Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
FICKUR, 1900-talets början, förgyllt silver, ankargång, dag, datum, månad, diameter 50 mm, klockkedja i gulddoublé
Zustandsbeschreibung
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen
670596
2019-08-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner