Fickur i förgyllt silver

Fickur i förgyllt silver
Fickur i förgyllt silver
Fickur i förgyllt silver
Fickur i förgyllt silver
Fickur i förgyllt silver
Fickur i förgyllt silver
Fickur i förgyllt silver
Fickur i förgyllt silver
Fickur i förgyllt silver
Fickur i förgyllt silver

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

FICKUR, 1900-talets början, förgyllt silver, ankargång, dag, datum, månad, diameter 50 mm, klockkedja i gulddoublé

Zustandsbeschreibung

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen

670596

2019-08-31