Ancre damarmbandsur i 18 k guld

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANCRE, damur, 18 k guld, 1940-tal, manuell, plexiglas, fixoflexarmband i gulddoublé, 16 mm

Går ej vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, slitage

670601

2019-08-26