Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FIGURINER, 8 st., porslin, Danmark, 1900-talets andra hälft, Kunglig dansk, Bing & Gröndahl, i form av djur, polykromt bemålade, höjd ca 4-9 cm
Smärre nagg
670608
2019-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här