Jan Naliwajko oljemålning

Jan Naliwajko oljemålning
Jan Naliwajko oljemålning
Jan Naliwajko oljemålning
Jan Naliwajko oljemålning
Jan Naliwajko oljemålning
Jan Naliwajko oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JAN NALIWAJKO (född 1939-2017): Figurkomposition, signerad och daterad J.Naliwajko -67, olja på duk, 98x94 cm

Smärre dukskada

670623

2019-08-27