Spegel empirestil

Spegel empirestil
Spegel empirestil
Spegel empirestil
Spegel empirestil
Spegel empirestil
Spegel empirestil
Spegel empirestil
Spegel empirestil

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, bronserad, 1900-tal, empirestil, J. A. Edenholm, Gustafs, höjd ca 110 cm

Slitage, smärre dekorbortfall

670627

2019-08-28