Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
WILHELM WIK (1897-1987): geometrisk komposition, signerad Wilhelm Wik, numrerad 75/100, färgseriegrafi, bladmått ca 34,5x27 cm
Zustandsbeschreibung
670629
2019-08-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner