Wilhelm Wik färglitografi

Wilhelm Wik färglitografi
Wilhelm Wik färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

WILHELM WIK (1897-1987): geometrisk komposition, signerad Wilhelm Wik, numrerad 75/100, färgseriegrafi, bladmått ca 34,5x27 cm

Zustandsbeschreibung

670629

2019-08-26