Oxford stol

Oxford stol
Oxford stol
Oxford stol
Oxford stol
Oxford stol
Oxford stol
Oxford stol
Oxford stol
Oxford stol
Oxford stol
Oxford stol
Oxford stol

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARNE JACOBSEN, stol, Oxford, hög, fast klädsel i svart skinn, fempassfot i aluminium, snurrfunktion,1970-tal, Fritz Hansen, Danmark, höjd ca 130 cm

Bruksslitage, skinnklädseln

670638

2019-08-26