Malin Ångström matta

Malin Ångström matta
Malin Ångström matta
Malin Ångström matta
Malin Ångström matta
Malin Ångström matta
Malin Ångström matta
Malin Ångström matta
Malin Ångström matta

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MALIN ÅNGSTRÖM, ´Venus´ tuftad matta i ull, signerad MÅ, formgiven för Axeco, ca 236x175 cm

Slitage, mindre fläckar

670640

2019-08-28