Skulpturgrupp
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKULPTURGRUPP, 3 dlr, "Måltid", samtliga delar monogramsignerade E.G, snidat och bemålat trä, enligt uppgift utförd av Emil Gustavsson, höjd ca 19 cm och bordet ca 13 cm
Del saknas, mindre skador på en av gubbarna
670657
2019-08-26