Skulpturgrupp

Skulpturgrupp
Skulpturgrupp
Skulpturgrupp
Skulpturgrupp
Skulpturgrupp
Skulpturgrupp
Skulpturgrupp
Skulpturgrupp
Skulpturgrupp
Skulpturgrupp
Skulpturgrupp
Skulpturgrupp
Skulpturgrupp
Skulpturgrupp

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTURGRUPP, 3 dlr, "Måltid", samtliga delar monogramsignerade E.G, snidat och bemålat trä, enligt uppgift utförd av Emil Gustavsson, höjd ca 19 cm och bordet ca 13 cm

Del saknas, mindre skador på en av gubbarna

670657

2019-08-26