Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BOKHYLLOR, 2 st., snarlika, art deco, 1920/30-tal, låg modell, björk, höjd ca 93, 150x26 resp. 125x26 cm
Slitage, fläckar och märken, en hyllplanshållare saknas
670659
2019-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här