Pentti Kaskipuro 3 st etsningar
Klubbat för:
180 EUR
Utropspris
200 EUR
PENTTI KASKIPURO (1930-2010) 3 st etsningar, "Karl Johan svampar", "Ägg och skal", "En och en halv saltgurka", signerade samt daterade 1967,1975, 1978, storlek 15x17 cm, 15,5x17,5, 18x19 cm
oinramade
670660
2019-08-30