Klubbat för:
2 200 SEK
3 000 SEK
ISAAC GRÜNEWALD, skål, stengods, polykrom dekor, Rörstrand, signerad, längd 18 cm, bredd 15,5 cm, höjd 4,5 cm.
Mindre bruksslitage.
670667
2019-09-07