Isaac Grünewald skål

Isaac Grünewald skål
Isaac Grünewald skål
Isaac Grünewald skål
Isaac Grünewald skål
Isaac Grünewald skål
Isaac Grünewald skål
Isaac Grünewald skål
Isaac Grünewald skål
Isaac Grünewald skål
Isaac Grünewald skål
Isaac Grünewald skål
Isaac Grünewald skål

Klubbat för:

2 200 SEK

3 000 SEK

ISAAC GRÜNEWALD, skål, stengods, polykrom dekor, Rörstrand, signerad, längd 18 cm, bredd 15,5 cm, höjd 4,5 cm.

Mindre bruksslitage.

670667

2019-09-07