Klubbat för:
40 EUR
Utropspris
200 EUR
PENTTI KASKIPURO (1930-2010) 3 st etsningar, "Postkortflicka I", Postkortflicka II, "Projekt" (1974), signerade, märkta 24/40, 28/35, 29/30, storlekar 13,5x7,5, 15,5x12, 8,5x7 cm
oinramade
670668
2019-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här