Pentti Kaskipuro 3 st etsningar

Klubbat för:

40 EUR

Utropspris

200 EUR

PENTTI KASKIPURO (1930-2010) 3 st etsningar, "Postkortflicka I", Postkortflicka II, "Projekt" (1974), signerade, märkta 24/40, 28/35, 29/30, storlekar 13,5x7,5, 15,5x12, 8,5x7 cm

oinramade

670668

2019-08-30