Knivar 2 st

Knivar 2 st
Knivar 2 st
Knivar 2 st
Knivar 2 st
Knivar 2 st
Knivar 2 st
Knivar 2 st
Knivar 2 st

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KNIVAR, 2 st, sametyp, varav ena med slida i graverat horn och läder, kniven med skaft i horn och masurbjörk, slidan monogramsignerad och daterad HjM 94, knivens blad otydligt monogramsignerad, knivens längd 18 cm
samt slida i trä och läder, knivens skaft i horn och trä, knivens blad signerad JN, knivens längd ca 19 cm

670677

2019-09-01