Inge Plymoth oljemålning

Inge Plymoth oljemålning
Inge Plymoth oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

INGE PLYMOTH (1921-2009): Kvinnostudie, signerad och daterad I Plymoth -41, olja på pannå, ca 82 x 61 cm

670678

2019-08-26