Pentti Kaskipuro etsning

Pentti Kaskipuro etsning
Pentti Kaskipuro etsning
Pentti Kaskipuro etsning
Pentti Kaskipuro etsning
Pentti Kaskipuro etsning
Pentti Kaskipuro etsning
Pentti Kaskipuro etsning
Pentti Kaskipuro etsning

Klubbat för:

130 EUR

150 EUR

PENTTI KASKIPURO (1930-2010) "Handske och ägg", signerad samt daterad 1977, etsning, 5/30, 22x35,5 cm

oinramad

670687

2019-08-30