Henning Koppel Caravel 7 delar silver Georg Jensen
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HENNING KOPPEL, Caravel, 7 delar, silver, Georg Jensen, svenska importstämplar, bestående av matsked, bordssked, matgaffel, bordsgaffel, 2 teskedar samt bordskniv med stålblad, längd ca 10.5-22 cm vikt ca 264 gr exkl kniv, vikt kniv ca 86 g
Bruksslitage. Knivblad med nagg.
670689
2019-09-01