Henning Koppel Caravel 7 delar silver Georg Jensen

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HENNING KOPPEL, Caravel, 7 delar, silver, Georg Jensen, svenska importstämplar, bestående av matsked, bordssked, matgaffel, bordsgaffel, 2 teskedar samt bordskniv med stålblad, längd ca 10.5-22 cm vikt ca 264 gr exkl kniv, vikt kniv ca 86 g

Bruksslitage. Knivblad med nagg.

670689

2019-09-01