Pentti Kaskipuro portfölj med 4 st etsningar

Klubbat för:

280 EUR

Utropspris

300 EUR

PENTTI KASKIPURO (1930-2010) portfölj med 4 st etsningar, signerade samt daterade 1977, 1978, märkta artist proof V, bladstorlek 60x53,5 cm

670696

2019-08-30