Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOJANER, 2 st, Kina, 17/1800-tal, lock saknas, dekor i underglasyrblått, höjder ca 16 cm
Sprickor, naggar
670701
2019-09-07
Gör en kostnadsfri värdering här