Akke Hugh Malmeström oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AKKE HUGH MALMESTRÖM (1894-1968): "Grande Marina, Capri" signerad och daterad A.H. Malmeström -49, olja på pannå, ca 73x60 cm

670711

2019-08-26