Bernt Lagerstam oljemålning

Bernt Lagerstam oljemålning
Bernt Lagerstam oljemålning
Bernt Lagerstam oljemålning
Bernt Lagerstam oljemålning
Bernt Lagerstam oljemålning
Bernt Lagerstam oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERNDT LAGERSTAM (Finland, 1868-1930):Utsikt mot sjö och bergslandskap, signerad, olja på duk, 60x54 cm

670725

2019-08-27