Parvaser i form av ymnighetshorn

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PARVASER, 1900-talets början, vit glasmassa med polykrom bemålning, i form av händer med ymnighetshorn, höjd ca 16 cm

Smärre åldersrelaterat slitage

670733

2019-08-27