Hörnskåp

Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HÖRNSKÅP, 1800-tal, betsad furu, 2 delat, överdel delvis glassad, höjd ca 180, 132x92 cm, nyckel finns

Slitage, märken, lösa beslag

670739

2019-08-27