Hans-Agne Jakobsson blombord

Hans-Agne Jakobsson blombord
Hans-Agne Jakobsson blombord
Hans-Agne Jakobsson blombord
Hans-Agne Jakobsson blombord
Hans-Agne Jakobsson blombord
Hans-Agne Jakobsson blombord
Hans-Agne Jakobsson blombord
Hans-Agne Jakobsson blombord
Hans-Agne Jakobsson blombord
Hans-Agne Jakobsson blombord

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS-AGNE JAKOBSSON, blombord, Markaryd, 1960-tal, koppar samt benställning i metall, höjd ca 50, ca 74x23 cm

Smärre slitage, anlupen

670745

2019-08-28