Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SHAKER, silver, otydliga stämplar, märkt med svenska kontrollstämplar samt 0,835, höjd ca 25 cm, vikt ca 485g
Repor förekommer
670758
2019-09-07
Gör en kostnadsfri värdering här