Shaker i silver

Shaker i silver
Shaker i silver
Shaker i silver
Shaker i silver
Shaker i silver
Shaker i silver
Shaker i silver
Shaker i silver

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SHAKER, silver, otydliga stämplar, märkt med svenska kontrollstämplar samt 0,835, höjd ca 25 cm, vikt ca 485g

Repor förekommer

670758

2019-09-07