August Berg oljemålning

August Berg oljemålning
August Berg oljemålning
August Berg oljemålning
August Berg oljemålning
August Berg oljemålning
August Berg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

AUGUST BERG (1885-1924): landskapsmotiv, signerad och daterad August Berg 1923, olja på pannå, ca 51x32 cm

Zustandsbeschreibung

670761

2019-08-27