Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
AUGUST BERG (1885-1924): landskapsmotiv, signerad och daterad August Berg 1923, olja på pannå, ca 51x32 cm
Zustandsbeschreibung
670761
2019-08-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner