Skåp Kina

Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, Kina, 1900-tal, lackerat, invändigt med hyllor, beslag i mässing, höjd ca 194, 113x56 cm

Slitage, sprcikor

670770

2019-08-27