Valeni Luce Pistillino lampor
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STUDIO TETRARCHI, "Pistillino", vägglampor, 1 par, Valenti Luce, Italien, ursprungligen formgiven 1970, stomme i förgylld plast, diameter 32 cm
Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanerar ej funktionen
670778
2019-08-27