Valeni Luce Pistillino lampor

Valeni Luce Pistillino lampor
Valeni Luce Pistillino lampor
Valeni Luce Pistillino lampor
Valeni Luce Pistillino lampor
Valeni Luce Pistillino lampor
Valeni Luce Pistillino lampor
Valeni Luce Pistillino lampor
Valeni Luce Pistillino lampor

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STUDIO TETRARCHI, "Pistillino", vägglampor, 1 par, Valenti Luce, Italien, ursprungligen formgiven 1970, stomme i förgylld plast, diameter 32 cm

Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanerar ej funktionen

670778

2019-08-27