Frans Toikkanen litografi

Frans Toikkanen litografi
Frans Toikkanen litografi
Frans Toikkanen litografi
Frans Toikkanen litografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRANS TOIKKANEN (1926-2008): Hoprullad katt, signerad, daterad 1971 och numrerad 10/50, litografi, 25x27 cm

Något gulnat papper

670779

2019-08-28