Banketter 1800-tal

Banketter 1800-tal
Banketter 1800-tal
Banketter 1800-tal
Banketter 1800-tal
Banketter 1800-tal
Banketter 1800-tal
Banketter 1800-tal
Banketter 1800-tal
Banketter 1800-tal
Banketter 1800-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BANKETTER, 1 par, mahogny, 1800-tal, fast stoppad sits, längd ca 57 cm, sitthöjd ca 44 cm

Åldersslitage

670803

2019-08-28