Shaker

Shaker
Shaker
Shaker
Shaker
Shaker
Shaker
Shaker
Shaker
Shaker
Shaker

Klubbat för:

750 SEK

1 000 SEK

SHAKER, nysilver, art deco, 1930-tal, hexagon form, höjd ca 23 cm

Smärre slitage och mindre bucklor

670841

2019-08-26