Gunilla Mann oljemålning Världshuset Stugan

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

GUNILLA MANN (född 1947): "Världshuset Stugan", signerad Gunilla Mann, olja på duk, ca 72 x 90 cm

670848

2019-09-07